Logo Logo
Kate Moss parfum
  • 01.02.2019
  • Kate Moss parfum

Svetoznáma modelka ktorá požičala svoju krásu viacerým módnym domom, titulkom časopisov a je idolom nespočetného množstva žien je aktívna aj vo svete vôní. Okrem toho, že navrhuje módne oblečenie podľa svojho vkusu a spolupracovala aj so známou značkou kozmetiky pri vytváraní kolekcie rúžov nesúce jej meno, tvorí aj vlastné parfumy.

Kolekcia parfumov Kate je prakticky taká istá ako ona sama. Vône sú sebavedomé, rafinované, sexy a dodávajú žene nespútaný pocit slobody. Za povšimnutie stojí napríklad aj Velvet Hour ktorý má charakteristickú kvetinovo-drevitú vôňu. Flakón v sebe obsahuje fréziu, kašmírové kadidlo, muškátový oriešok, korenie, santal a eben.

Odborníci zo sveta vôní sa zhodli na tom, že parfumy od Kate Moss v sebe skrývajú ženskosť a šarm. Sú to skôr ťažšie vône pre zrelé ženy, ktoré vedia čo chcú vo svojom živote. Táto modelka má na svojom konte aj niekoľko toaletných vôd s dobrou výdržou na pokožke.

Hľadáte vhodné prekvapenie pre svoju manželku, potrebujete si zdvihnúť sebavedomie alebo chcete potešiť svoju kamarátku? Darujte vôňu od Kate Moss a uvidíte, že obdarovaná osoba bude viac než len spokojná.