Logo Logo
Kylie Minogue parfum
  • 01.02.2019
  • Kylie Minogue parfum

Austrálsku divu Kylie hádam pozná každý aj bez väčšieho predstavovania. Okrem hudby sa začala venovať aj parfumom a treba podotknúť, že sa jej to oplatilo; často sa totiž stáva, že vône nesúce jej meno sú momentálne vypredané. Úspech sa pravdepodobne dá pripísať aj tomu, že sa rada aj osobne podieľa na ich tvorbe.

Vôňu Darling tvoria vlastne tri kolekcie parfumov:

  1. Darling – vôňa plná kvetinových tónov vhodná najmä do letných mesiacov pre všetky ženy, ktoré chcú byť zmyselné. Hlava pozostáva z mučenky a liči, v srdci nájdete ľaliu a základ obsahuje ambru a santalové drevo. V celej vôni je však cítiť aj jemnú esenciu vanilky.
  2. Sexy Darling – parfum určený predovšetkým na večerné nosenie kedy potrebujete očariť a upútať na seba pozornosť. Táto exkluzívna vôňa obsahuje nielen sladšie kvetinové tóny, ale i drevnaté prísady ktoré dodávajú parfumu tú správnu tajomnú ostrosť. Hlava vône obsahuje pomaranč, hrušku, ružu a korenie. V srdci sa ukrýva mirabelka s jazmínom a základ pozostáva zo santalového dreva.
  3. Sweet Darling – dalo by sa tvrdiť, že ide v podstate o jemnejší podtón pôvodnej vône Darling. Tentoraz je však v hlave vône mušenka s cukrovou vatou. V srdci sú tri základné zložky: boronia, frézia a vanilka. Základ je santalové drevo zmiešané s pačuli.

Okrem týchto parfumov nájdete od Kylie ešte dve vône – Couture a Showtime. V tom prvom prípade ide o nezvyčajnú vôňu ktorá je elegantná, no zároveň moderná až nadčasová. V hlave je svieži citrón s jemnou fialkou a amarenou, základom je santalové drevo s vanilkou a zmyselným pižmom. Srdce Couture je z ylang-ylang, mučenky a jazmínu.

Showtime je intenzívna ovocno-orientálna vôňa ktorá vo svojom základe skrýva drevo zmiešané s vanilkou a pižmom. V hlave ucítite jahodu, černice a osviežujúce ríbezle. Srdce ukrýva gardéniu, fréziu, ružu a orgován.