Logo Logo
Armani

Parfumy, kozmetika a hygienické potreby značky Armani

Výrobca Armani sa zameriava hlavne na parfumy a kozmetiku z kategórie Parfémy a kolínské vody. Ďalej máme od značky Armani v ponuke parfumy v kategóriách Deodoranty a antiperspiranty, Dárkové koše s drogerií, Vody po holení, Koupele a péče o tělo a Péče o pleť. Veríme, že si u nás každý vyberie z veľkého množstva produktov značky Armani.

Giorgio Armani, rodák z Talianska, spočiatku pracoval ako aranžér výkladov v istom obchodnom dome. Neskôr sa zamestnal ako dizajnér v populárnom dome Nino Cerruti.

Štýl tohto módneho boha je skutočne nezameniteľný a v tomto duchu sa nesú aj parfumy. Sú žiadané a obľúbené po celom svete. Keď sa povie Giorgio Armani každý vidí buď jeho modely, alebo si pripomenie vôňu parfumu. Medzi najznámejšie dámske vône z jeho dielne patria Sensi, Armani Mania Women, Armani Code Women a z roku 1990 Armani Aqua di Gio. Mimoriadny záujem býva aj o parfum Emporio Armani Diamonds.

Aj páni si pri tejto značke prídu na svoje. Jemný parfum Aqua Di Gio Pour Homme pripomína osviežujúcu vôňu mora. Giorgio bol pri jeho tvorbe údajne inšpirovaný ostrovom Pantelleria, kam najradšej chodieval na dovolenky. Úspech však majú aj GA Diamonds for Men alebo GA Emporio He.

Ak si chcete dodať sebavedomie alebo pocítiť pocit luxusu, parfum Giorgio Armani je to pravé pre vás. Rovnako vôňa pýšiaca sa týmto menom bude skvelým darčekom pre vám blízku osobu.