Logo Logo
Calvin Klein

Parfumy, kozmetika a hygienické potreby značky Calvin Klein

Výrobca Calvin Klein sa zameriava hlavne na parfumy a kozmetiku z kategórie Parfémy a kolínské vody. Ďalej máme od značky Calvin Klein v ponuke parfumy v kategóriách Dárkové koše s drogerií, Deodoranty a antiperspiranty, Koupele a péče o tělo, Péče o pleť a Vody po holení. Veríme, že si u nás každý vyberie z veľkého množstva produktov značky Calvin Klein.

Keďže sa Calvin už od mladého veku zaujímal o oblečenie nebolo pre jeho blízkych žiadnym prekvapením keď oznámil, že chce ísť študovať návrhársku školu. Značku pod svojím menom rozbehol v roku 1968 spolu so svojím kamarátom B. Schwartzom rovno v centre Manhattanu, kde má svoje hlavné sídlo dodnes. V roku 1982 sa mu podarilo získať titul najlepšieho amerického projektanta dámskych a pánskych kolekcii, a niekoľkokrát získal ocenenie Coty Award. Vo svojich modeloch sa držal hesla stierania rozdielov medzi mužom a ženou; vždy teda navrhoval dámske kolekcie s mužskými prvkami a pánske kolekcie so ženskými rysmi.

Jeho prvé parfumy Eternity (zmes kvetov, ovocia a vône lesa) a Obsession (korenistá hrejivá vôňa) sú dodnes mimoriadne obľúbené a zákazníkmi vyhľadávané. K tejto dvojici parfumov sa neskôr pridali aj ďalšie ako napríklad populárna dámska Euphoria. Z parfumov pre pánov sa najlepšie predáva Escape for Men, Truth alebo pánska verzia parfumu Eternity – Eternity for Men. Zamilované páry túžiace voňať rovnako zaiste ocenia unisex parfum CK One alebo aj CK Be.