Logo Logo
Lacoste

Parfumy, kozmetika a hygienické potreby značky Lacoste

Výrobca Lacoste sa zameriava hlavne na parfumy a kozmetiku z kategórie Parfémy a kolínské vody. Ďalej máme od značky Lacoste v ponuke parfumy v kategóriách Koupele a péče o tělo, Dárkové koše s drogerií, Deodoranty a antiperspiranty a Vody po holení. Veríme, že si u nás každý vyberie z veľkého množstva produktov značky Lacoste.

Značka Lacoste bola založená v roku 1933 a spočiatku sa venovala iba športovému oblečeniu. Odozva však bola od zákazníkov stále väčšia, a preto svoje pôsobenie rozšírili o obuv, hodinky, okuliare, opasky a iné módne kožené doplnky. Popri tom však zostali aj naďalej verný športovým odevom vrátane preslávených tenisových košieľ.

Nie je tomu tak dávno, čo trh s parfumami prevalcovala ich nová vôňa Lacoste Touch of Pink. Stala sa hitom pre svoje zloženie ktoré vďaka exotickým tónom dodáva chuť do života, optimizmus a rozžiari každý deň. Parfum Lacoste Pour Femme je zas opak k Touch of Pink. Už samotný názov prezrádza, že pôjde o výraznú a veľmi ženskú vôňu.

Lacoste nezabúda ani na pánov a v kolekciách parfumov nájdete aj niečo pre nich. Populárna je vôňa Booster Lacoste ktorá vďaka mentolovému efektu dáva nositeľovi energiu po celý deň. Vôňa Elegance Lacoste je zas určená všetkým elegantným mužom s vkusom.

Stránka 1 z 3