Logo Logo
Britney Spears

Parfumy, kozmetika a hygienické potreby značky Britney Spears

Výrobca Britney Spears sa zameriava hlavne na parfumy a kozmetiku z kategórie Parfémy a kolínské vody. Ďalej máme od značky Britney Spears v ponuke parfumy v kategóriách a Dárkové koše s drogerií. Veríme, že si u nás každý vyberie z veľkého množstva produktov značky Britney Spears.

Populárnu speváčku hádam netreba nikomu bližšie predstavovať. Na svojom konte má niekoľko prestížnych ocenení a zožala nespočetné množstvo úspechov. Je speváčkou, tanečníčkou a v neposlednom rade i matkou. V poslednom čase jej po mnohých problémoch vniesol do osobného života svetlo nový partner s ktorým sa zasnúbila. Zdá sa, že každý jeden jej parfum odzrkadľuje kúsok jej súkromia a zmeny, ktorými prešla. Každá žena si tak v jej kolekcii vôní nájde tú svoju.

Spomedzi jej parfumov vyberáme napríklad Curious – jemnú sladšiu vôňu s nádychom kvetín pre romantické duše. Zaujímavý ružový flakón parfumu Fantasy vyrobený vo firme Swarovski v sebe skrýva skutočne unikátnu zmes vôní; v hlave nájdete kivi s jahodou, srdce tvorí jazmín spolu s orchideou a čokoládou. Samotný základ je zmes dreva a pižma.

Mimoriadne obľúbená vôňa od Britney s názvom Believe je svieža a veselá. V hlave parfumu sa nachádza mandarínka a guajava, základ je zložený z pačuli, pralinky a nesmie chýbať ambra. Ružové puky sú samotným srdcom parfumu.

Veľmi ženská a rafinovaná zmes sa stretla v parfumovanej vode Radiance. Hlava vône pozostáva z červených bobúľ (lesné plody). Srdce je namiešané z jazmínu, kvetu pomarančovníka a z kosatca. V základe je kašmírové drevo a pižmo. Ak hľadáte povzbudenie sebavedomia a pozdvihnutie svojej ženskosti neváhajte a siahnite práve po tomto parfume. Zaiste vás nesklame.

Tajomný modrý flakón parfumu Fantasy Midnight zahaľuje jemne sladkú dámsku vôňu na večer v ktorej sa bude cítiť ako kráľovná večierka. Hlavou je malina, slivka, čerešňa. V srdci parfumu je ukrytá jemná orchidea, kosatec a voňavá frézia. Základ je vytvorený z pižma a vanilky. Celkové tajomno dotvára ambra.

Na záver je nutné spomenúť od Britney ešte jednu vôňu, ktorou si podmanila mnohé ženy po celom svete. Reč je o parfume Hidden Fantasy. Výrazný červený flakón v sebe ani zďaleka neukrýva sladké tóny tak, ako by ste to možno pri prvom pohľade čakali. Opak je pravdou – v hlave je namiešaná svieža mandarínka s pomarančom a ostrejšou verbenou. Srdce parfumu obsahuje klinček a jazmín. Základ parfumu je zmesou vanilky a santalového dreva. Táto vôňa má v žene vyvolať ukryté sny a predstavy, takže ulahodí vašim zmyslom.

Stránka 1 z 2