Logo Logo
Versace

Parfumy, kozmetika a hygienické potreby značky Versace

Výrobca Versace sa zameriava hlavne na parfumy a kozmetiku z kategórie Parfémy a kolínské vody. Ďalej máme od značky Versace v ponuke parfumy v kategóriách Dárkové koše s drogerií, Deodoranty a antiperspiranty, Vody po holení, Koupele a péče o tělo a Péče o pleť. Veríme, že si u nás každý vyberie z veľkého množstva produktov značky Versace.

Už samotný názov prezrádza, že táto značka nesie meno po svojom zakladateľovi Giannim Versace, ktorý sa narodil na juhu Talianska. Aj napriek tomu, že vyštudoval architektúru, nikdy sa jej nevenoval a prednosť dal radšej tomu, čoho bavilo – móde. Postupom času založil svoj vlastný módny dom a medzi jeho dobrých priateľov patrili aj mnoho známe osobnosti (Sting, Elton John, princezná Diana, a i.). Na verejnosti nemal problém priznať svoju homosexualitu a otvorene hovoriť o nej. Po jeho smrti sa vedenia spoločnosti ujala jeho sestra Donatella. O jeho jedinečnosti a nenahraditeľnosti svedčí aj fakt, že bol ocenený americkým módnym Oskarom, a dokonca je o jeho smrti natočený film.

Parfumy z jeho dielne sú učené pre všetky dámy a pánov, ktorí majú v sebe módne cítenie. Ženy s obľubou kupujú parfum Versense ktorý v sebe stelesňuje sily prírodných živlov. Populárna je aj Versace for Women vytvorená zo zmesi pižma, marockého cédra, dreva a nesmie chýbať ambra.

Pre pánov je klasikou na každodenné nosenie parfum Versace L’Homme s cédrovým drevom, citrusmi a s korením. Mimoriadne mužná a zároveň jemne orientálna je vôňa Versace Versus.

Stránka 1 z 5